Producenci
Bezpieczne zakupy

 

  • Certyfikat SSL


Mylandinbox to włoska firma, która dokonała reinterpretacji i przekształciła to tradycyjne i lokalne kulinarne doświadczenie swojej ojczyzny (Basilicata) w koncepcję produktu Made in Italy, przeznaczoną dla fanów i miłośników dobrego włoskiego jedzenia we Włoszech i na świat.
Poprzez te marki „Caciocavallo Impiccato” w ciągu tych lat Mylandinbox przeprowadził szczegółowe badania terytorialne w celu zidentyfikowania różnych produktów i producentów w Lucanii, którzy pod względem jakości i zrównoważonego rozwoju mogliby lepiej dostosować się do rozwoju koncepcji i osiągnięcia doskonałość samego przepisu.
Zidentyfikowane produkty żywnościowe gwarantują bardzo wysoką jakość i pochodzą z ponownego odkrywania starożytnych tradycyjnych przepisów, które wykorzystywały głównie tak zwane biedny składniki z tradycji pasterskiej i chłopskiej.
W ten sposób Mylandinbox daje możliwość uczynienia z życia i odkrywania na nowo kulinarnych wrażeń naszych przodków charakterystycznych dla terytorium Włoch, dzięki tradycyjnej recepturze Lucana, przemianowanej na Caciocavallo Impiccato ™, odzyskanej, ponownie odwiedzonej i wzbogaconej o inne typowe lokalne składniki w celu zachowania terytorialności pojęcie.

bruschetta: box zapasowe bruschetta: box zapasowe
Cena: 1 404,94 zł (netto: 1 142,23 zł )
zobacz więcej
Caciocavallo Lucano 1,25kg Caciocavallo Lucano 1,25kg
Cena: 142,39 zł (netto: 115,76 zł )
szt.
zobacz więcej
Restauracja TROLLEY CaciocavalloImpiccato ® Restauracja TROLLEY CaciocavalloImpiccato ®
Cena: 20 934,60 zł (netto: 17 020,00 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl